| Monyyyyy a întrebat:

Bunza ziua,sunt fata si clasa a x a si as vrea sa intru la politehnica la profil electric sau telecomunicatii nu stiu care e mai bun si care ofera un viitor si salariu bun ce parere aveti? A si as vrea sa mai intreb as dori sa dau bacul din mate,romana si biologie,stiu fizica,dar nu vreau sa risc,pot intra daca nu dau din fizica nu? la concurs de dosare? A si e grea? Matematica e grea acolo? Stiu oameni care no fost asa buni,dar o dus si se descurca. Ofera viitor? Mai ales ca is fata, dar in rest in tara asta nu prea mai ai ce.

4 răspunsuri:
| NoctisFive a răspuns:

Telecomunicatiile mi se par mai de viitor, dar trebuie sa mananci mate, fizica si info pe paine(putin cam exagerata expresia happy ). Politehnica in general e grea, desi,, greu" e un cuvand destul de subiectiv. Daca nu ai pasiune pentru ceea ce faci, totul e greu.
Totusi nu stiu de ce mentionezi de n ori ca esti fata? Crezi ca nu te vor lasa aia sa intri in facultate pana nu te dezbraca sa vada ce esti? happy

| Monyyyyy explică (pentru NoctisFive):

Este vreo problema daca dau bacul din biologie?

| NoctisFive a răspuns (pentru Monyyyyy):

Nu, dar ar fi bine sa stii fizica. Scuze ca am raspuns tarziu.

| GoStar a răspuns:

Sunt la Telecomunicatii, daca crezi ca termina oameni nu asa buni acolo, stai linistit, nu e asa.
Daca nu stii bazele programarii, mate M1, fizica si putina pasiune nu ai ce cauta la asa ceva, o sa iti mananci zilele.
Iar Electrica e cam la fel.