| Yoi a întrebat:

Buunnaa de ce când intru pe canalul meu de Youtube nu îmi apar toate videoclipurile postez ceva și îmi spune că s-au postat dar nu îmi apare dar la cei care se uita le apare doar mie nu spuneti-mi va rog!

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Youtube a devenit foarte restrictiv in ultimul timp si protejează drepturile de autor, atât la imagine cat si la sunet. Trebuie să folosesti un pc ca sa poti vedea de ce nu apar videoclipurile tale. Telefonul are mai putine optiuni ca pc-ul/laptopul.

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

Păi de unde știi că le apare celorlalți?