| Ecbert a întrebat:

Ca ce ma pot angaja daca am terminat liceul si am luat si bacul?

Răspuns Câştigător
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Bani fara munca nu se poate! Fiind tineri ne dorim bani sa ne cumparam tot ce dorim insa,fara facultate,nu puteam avea un job superb sau salariu atractiv.Te poti angaja ca manipulator marfa la firme precum Dedeman,Praktiker, Jisk etc chiar si la supermarketuri precum Profi, Kaufland sau Carrefour...ori chelner, ospatar, vanzator. Poti face si cursuri de calificare care o sa te ajute mai usor la angajare! Meriti"a doua sansa"

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depind ece ai habar sa faci!
cauta prin ziare si pe la agentiile de recrutare!

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Te poti angaja intr-o discutie pentru un post de necalificat, eventual in vederea calificarii intr-o meserie care iti place

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Kfc, McDonald's, poate si sofer daca ai carnet.

| JustMeForever3 a răspuns:

Ca presedinte