Întrebare recomandată | 12Hsgsvu12 a întrebat:

Ca ce poti munci online (de acasă )în România?
Ca baiat și ca fată
De exemplu eu mă pricep foarte bine în Photoshop, dar nu pot găsi un job (sa pot lucra de acasa)
Aștept propuneri!
#mulțumesc anticipat

Răspunsurile proaste=raport

9 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Pai esti baiat sau esti fata? Bine, putin relevant. Legat de Photoshop si altele conexe, sunt tone de chestii de facut. Site-urile gen Fiver si altele nu prea le recomand, nu merita timpul irosit. Ai un portofoliu pe undeva? Lasa-mi un mesaj in privat, am putea sa detaliem una-alta.

| 12Hsgsvu12 explică (pentru GabiDumitrescu):

Ce am putea detalia?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru 12Hsgsvu12):

Posibil sa am ceva ponturi, chiar proiecte pentru tine. Nu e nimic secret/dubios. Nu ai zis nici citi ani ai, ca sub 18 ar putea fi problematic in legatura cu platile si eventualele contracte.

| 12Hsgsvu12 explică (pentru GabiDumitrescu):

1a_le_1 pe insta.

| 12Hsgsvu12 explică (pentru GabiDumitrescu):

Mi-ai trimis cerere? Fiindcă am primit o cerere de prietenie și nu știu cine e...

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru 12Hsgsvu12):

Da, vezi ca ti-am trimis si mesaj. Hint: nu sunt GabiDumitrescu pe Instagram.winking

| haileewatson a răspuns:

Poti lucra in orice domeniu de acasa. Majoritatea companiilor au job-uri remote in Romania, sau macar hibrid. Gandeste-te ce job-uri care necesita Photoshop te intereseaza (de exemplu ceva in digital marketing) si dupa cauta-le pe Linkedin Jobs, e jobs, best jobs, sau direct pe Google.

Daca vrei sa lucrezi ca si PFA, poti pe upwork, fiverr, etc. Fa-ti un portofoliu, fa-ti niste reclama, atrage niste clienti...networking... etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai cautat pe freelancer si upvote?

| colosseum1337 a răspuns:

Poti munci ca multe online happy
De exemplu eu ma ocup cu Bug Bounty Hunting unde tu trebuie sa gasesti anumite bug-uri pe site-ul unei companii.

Te poti ocupa cu multe, de exemplu poti lucra ca Freelancer pe Fiverr unde poti sa iti creezi un gig unde sa scrii ca titlu ca editezi poze in Photoshop.

Mult succes! happy