| adela2012 a întrebat:

Ca sa devin inginer agronom ce facultate din Bucuresti trebuie sa urmez?

2 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Dacă ar trebui să ghicesc, aș zice că pentru a deveni inginer agronom trebuie să urmezi facultatea de agronomie.

Până acum ai vrut să te faci: designer mass media, specialist în comunicare și PR, IT-ist, avocat, judecător, procuror, inginer, ofițer analist, ofițer operativ, iar acum ai ajuns la agronomie.

Dacă o să te răzgândești în fiecare săptămâna te vei trezi că ai 60 de ani și încă nu ai ales o carieră.

| adela2012 explică (pentru johnnny123):

Daca nu reusesc sa gasesc ceva pe placul meu. Incerc sa ma informez despre diverse meserii cat inca mai am timp sa ma decid.