| MZc a întrebat:

Call center sau fast food? Care job e mai bun pentru un începător?

3 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Ambele sunt de evitat, dar daca ar fi sa aleg intre acestea cred ca fast-food.

| Apokales a răspuns:

Ambele sunt cancer. In fast-food te omoara sefii, in Call-Center te toaca clientii cu problemele lor. Mai consultate cu altii si vezi si alte alternative pe care le ai in mediul tau.

| Gusticel a răspuns:

Decat la call center mai bine la fast food. Cred. Nu stiu.
La call center e nasol ca trebuie sa vorbesti non stop la telefon cu clientii, unii te mai si injura, e obositor...