| cascadorys a întrebat:

Cam care e salariul unui farmacist in Romania? Dar in strainatate?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O grila de salarii in farmacii (sunt explicate calculele salariilor in functie de ceva coeficienti) in 1 IULIE 2009 in Franta
http://www.wk-pharma.fr/......ateur.html

5 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

In Romania intre 1000 si 3000 lei, iar in strainatate 3000 de euro big grin

| Slavic a răspuns:

In romania salariul este de 1500 si 3500 lei in strainatate este de 2500 Euro!

lolita
| lolita a răspuns:

In strainatae mai mult de 1300 euro nu este. 3000 euro deja castiga un director.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salariul unui farmacist in Romania e de aproximativ 700 de euro, iar in strainatate, sincer, nu stiubig grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Slavic in ce tara te crezi cu asemenea salarii? Poate vrei sa zici lei.
Deja poate un tehnician bine instruit la un post privat de tv sau radio poate castiga de ordiunu miilor si asta daca este foarte bun in ceea ce face! Mai documenteaza-te. Sau daca lucrezi la vreo firma care palteste cu bani grei munca prestata e alt ceva. Dar in principiu salariul este unul mizer in tara!