| hellen24 a întrebat:

Cam ce salariu are un inginer de mediu? Si ce perspective de viitor poate avea?

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Am fost recent la o firma ce activează in domeniul asta și femeia de serviciu avea 2000 lei salariu. Nu am întrebat cât are un inginer dar poți sa îți dai seama laughing
Nu te lua după atotștiutori aia care spun ca nu e o meserie de viitor, la cât se duce naibii Planeta asta te asigur ca dacă ai cunsostinte solide in domeniu și te duce mintea poți sa ai un viitor foarte ok.

| asperger3 a răspuns:

Stiu ca sunt mai multe tipuri de inginer... Apoi mai vine vechimea...
Am un verisor inginer ce ia 1300 in mana pentru ca nu are vechime