| StrongHeart a întrebat:

Care e cariera ta de vis?
Ce iubesti sa faci atat de mult incat ai face-o si fara bani?

10 răspunsuri:
| brokxy a răspuns:

Imi place sa scriu povesti, dar acum nu prea mai citesc copii nici adultii asa ca e o cariera moarta. Dar mai scriu cateodata ca ma relaxeaza.

| Andra9pk a răspuns:

Educatoare-invatatoare,sau amg la pediatrie. Pe scurt cam ceea ce implica relationarea cu copii.

| sayWhaaat a răspuns:

Fara bani? N-as face nimic. Cu bani, mi-ar fi placut sa fiu profesor de psihologie, sau psiholog.

| NLS a răspuns:

Tot ce faci fără bani, se numește hobby sau voluntariat.

Cariera, oricât de mult ți ar plăcea, trebuie sa îți asigure și traiul, respectiv un câștig.

| IIIshaneIII a răspuns:

Fara bani? sex

| StrongHeart explică (pentru brokxy):

Poti sa scrii si apoi sa o reciti pentru un audiobook.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cantaret

| Bizon95 a răspuns:

Capitan pe o nava cu numarul NCC-1701
urmata de orice litera sau chiar nimic

crezi ca am inventat numarul? cauta-l pe google big grin

| StrongHeart explică (pentru Bizon95):

M-ai dezamagit, credeam ca ai vrea sa conduci o nava de pirati.

| Bizon95 a răspuns (pentru StrongHeart):

In universul alternativ, in Terran Empire, Enterprise era nava de nazisti... se pune? big grin