| Andrei5000 a întrebat:

Care e cea mai buna facultate de la Universitatea Alexandru Ioan Cuza din Iasi!? Va rog ajutati-ma ca vreau sa vin in Iasi in Toamna

2 răspunsuri:
| PeFuga a răspuns:

Depinde de inclinatiile tale. Strict profesional vorbind, ai sanse la un salariu bun daca dai la informatica, insa daca nu ai nici o treaba cu cifrele, degeaba... Zi-mi despre tine. Ce profil esti? Ce-ti place sa faci? Ce asteptari ai de la tine? Asa poate te pot ajuta cu un sfat ceva...

| Malina007 a răspuns:

Dreptul sau Informatica