| nimicaici a întrebat:

Care e scopul vostru in viata? Munciti pentru el?happy
Al meu e :Actoria.

7 răspunsuri:
| cypryan11 a răspuns:

Scopul meu in viata e sa imi fac familia fericita si da lupt pentru el

| cypryan11 a răspuns (pentru cypryan11):

PS:Nu trebuie sa te bazezi in viata doar pe o meserie/un talent

| TuguiMihai1 a răspuns:

Scopul meu in viata este internet matingul.
Vreau sa ajut oameni sa isi castige protea finceara.
Muncesc minim 5h/zi pentru el.

| NbhdDaughter a răspuns:

Al meu este muzica.Si da, muncesc pentru el.Adica de 4 ani iau lectii de chitara si de canto.Caut sa merg la ca mai multe concursuri, si cand voi implini 15 ani vreau sa ma duc la X factor sau Vocea Romaniei.
Si felicitari, actoria ese un scop chiar frumos. Tine-o tot asa.

| Barbati4Femei a răspuns:

Muzica.Fac de 6 ani canto si sunt la scoala de muzica din Tg Mures

| Dani97dark a răspuns:

Telul meu este sa invat bine la liceu pentru a face o facultate...si am de gand sa imi dauc telul la apogeu straight face:d

| bella16 a răspuns:

Eu personal nu am un scop precis in viata, pentru ca nu doresc sa ma bazez pe un talent(cantatul) sau pe un hobby(tennis). Si nici macar nu stiu in ce domeniu doresc sa fiu la universitate dar cal putin cum deja nu sunt in tara stiu ca precis nu va fi acasa. Astept sa vad soarta ce imi va spune.