| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai mare salariu posibil castigat in zona de IT?

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In Romania? Sau unde?

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Da,in Romania.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil undeva la 5-7. 000euro. Dar vorbin de angajat. Nu freelancer, nu proprietar de bussines. Anagajat cu acte.

| suntserios a răspuns (pentru suntserios):

Bine, sunt si CEO in companii de IT care iau si 30.000 euro. Da eu ma refeream la programatri efectiv.

| Frank51 a răspuns:

Nu cred că vom putea ști cel mai mare salariu, dar printre cele mai mari sunt cam 100euro/ora, adică peste 200.000 euro pe an.

| wildthing a răspuns:

Din ce stiu eu, sunt salarii fantastice, ceea ce ma face sa ma oftic enorm pentru ca eu nu am avut niciodata abilitatea asta de a intelege programarea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Milioane de dolari daca ajungi CEO la Apple sau Google

| SociopatuI a răspuns:

Sute de mii de euro

| TheBoyTheCool24 a răspuns:

Cunosc pe cineva în Cluj-Napoca care lucrează ca Senior Programmer în Java și ia 10.000 EURO pe lună

| Iunicu a răspuns:

Totul depinde de ce ști să faci.
Salariul îl poți renegocia oricând.