| RMG a întrebat:

Care este diferenta dintre :stiinte militare, informatii si ordine publica
Si stiinte administrative? tot in cadrul academia fortelor terestre...
Care sunt dezavantajele si avantajele fiecarui profil? Si ce poti ajunge urmand unul din respectivele profile?

1 răspuns:
| IustinDiac a răspuns:

In ambele cazuri poti ajunge un bugetar platit cu salariu fix si infruntand o serie de colegi concurenti cu pile. Nu conteaza daca iti faci treaba sau nu, primesti aproximativ acelasi salariu. In cazul tau nu ai pile pentru ca nu ai mai fi pus intrebarea si deci in cazul in care comiti fapta vei munci ca ei sa castige.