| Anaaa0000000001 a întrebat:

Care este mai bun liceu din Galati dintre: mircea eliade sau dunarea?

2 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Ambele licee sunt egale ca nivel.Au cam aceleasi medii de admitere.Liceul Mircea Eliade este renovat nou, iar Dunarea e mai vechi, dar eu as zice ca mai cu o idee mai bun este Dunarea.Dar in general cam sunt la acelasi nivel.Acum depinde si de zona, daca iti place zona, profesorii etc

| MrkiddyKid1 a răspuns:

Judecand dupa media de admitere si dotari, liceul Mircea Eliade este mai bun dar nici Dunarea nu este rau.