| darkorbit_8854 a întrebat:

Care este opinia voastra despre cei ce fac M2 Matematica si totusi vor sa dea la AC?
Ma aflu in aceasta situatie si nu stiu daca trec de admitere :/

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pui mana serios pe matematica si inveti extra, putand chiar sa-ti iei medidator, ca sa ai o sansa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce conteaza parerea noastra?
Conteaza cum te tin pe tine balamalele

| Osneros a răspuns:

Toti oamenii sunt exact la fel si sansa de a trece de admitere tine de matematica facuta in liceu. Prin urmare, cei ce au facut M2 nu pot trece, iar cei ce au facut M1 pot sa nici nu se prezinte la examen si sa treaca.