| Hoca_Raul_2000 a întrebat:

Care este programul unui cercetator stiintific? Ce face el si cate ore are de facut ceea ce face? Rog seriozitate! Dau funda

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Ca cercetatr stiitific in domeniul biologic, de exemplu,, nu prea ai program, muncind ore lungi si foarte lungi in cercetare, mai ales atunci cand esti intr-un experiment care necesita zeci si sute de experimente.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde de ce anume te ocupi in acel moment

| Catrice a răspuns:

Un cercetător... cercetează ştiința laughing

| johnnny123 a răspuns:

Ce răspuns serios vrei să primești la o întrebare atât de generală încât este lipsită de sens?

Există mii de domenii în care poți fi cercetător științific. Crezi că toți fac același lucru și au același program?