| vampir378992312 a întrebat:

Care facultate de farmacie imi va oferi mai multe optiuni pe viitor? Cea de la București sau de la Iasi?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu stie nimeni, numai tu vei sti dupa ce te inscrii la facultate si vezi daca i ti va plăcea.

| Nirvanaaa a răspuns:

Ambele sunt acreditate, fac parte din centrele universitare mari. Deci posibilități îți dau amândouă.

| isemilia a răspuns:

Ambele.

| ABCD122 a răspuns:

Ambele. Depinde de tine cum te descurci. Poți termina facultatea și la Oradea sau alt centru mai mic, dacă ești bun in ceea ce faci, ai opțiuni, dacă nu, nu te vrea nimeni și nu te vei descurca.