| yonutz_6453 a întrebat:

Care profil este mai bun dar si mai usor? Mate-info sau economic?

8 răspunsuri:
| z8 a răspuns:

Mai usor sigur este profilul economic. Mai bun, depinde de tine, daca vrei sa fac ceva in viata legat de economie, probabil profilul economic e mai bun. Bafta!

| DonAnonymius a răspuns:

Mate-Info -Este, dupa parerea mea, mai bun. Este putin mai greu, dar vei invata mai multe lucruri.In plus, daca vrei sa stii cum sa faci si tu un programel sau poate un "saitulet" alege aceasta varianta.
Economic-Nu e rau, e mai usor, dar vei pierde multe cunostinte de matematica. Daca alegi aceasta varianta ai sanse sa te faci -cine stie - sa lucrezi la banca si multe job-uri plictisitoare - dupa parerea mea.
Depinde si tie - cum si care iti place mai mult.
Pa, pa

| Dizzydizz a răspuns:

Mai bun mate info
si mai usor eco
dar mai bine du-te ma mate info
macar de acolo iesi cevasmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pei.Amandouahappy Daca vrei sa inveti carte se face la Econimicwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sexul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Economic. Doar daca iti place prea mult matematica, poti da la mate-info.

| Ralucarrie a răspuns:

Mai usor cred ca este cel economic, dar sa stii ca se face multe ore practica... iar mate-info, daca te descurci cu matematica e usor.
eu as opta pentru mate-info(pentru ca sunt la mate info si imi pace), dar tu stii mai bine...happy

| MyLifeIsAmazing a răspuns:

Depinde cat te pricepi la mate fiind ca este grea. eu as obta pentru mate-info dar alegerea ta este decisiva.