| Bogdanovici24 a întrebat:

Care Scoala Militara Subofiteri de Jandarmi e mai buna? cea de la FALTICENI sau cea de la DRAGASANI? Funda celui mai bun raspuns!

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Ambele sunt la fel de bune dar recomand să te duci la Drăgănești.

| Bogdanovici24 explică (pentru OnuOnulică):

Dragasani vrei sa zici nu?

| Moisie a răspuns:

Cea mai buna este scoala de subofiteri securisti (in sutane negre) scoala care se numeste Institut Teologic.
Avantaje:
Aici nu trebuie sa te bati cu nimeni ci doar sa tavalesti nevestele prostilor care vin sa se spovedeasca, si sa operezi portofelele babelor care cred ca Dumnezeu are nevoie de bani ca se le poata ajuta!
Aici poti face rau oameni

| Cristina27061999 a răspuns:

Falticeni

| qStefann a răspuns:

Falticeni zic eu.

| Moisie a răspuns (pentru qStefann):

Eu fac pariu pe cat vrei tu ca scoala de jandarmerie de la Einbeck din Austria este muuuult mai buna decat aia de la Faltishieni!