| Nevermindd a întrebat:

Care sunt avantajele in a face facultatea intr-un mare centru universitar ( Bucuresti, Cluj)? As prefera niste raspunsuri concrete. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Somebodyღ a răspuns:

Foarte buna intrebarea ta happy

Sunt foarte multe avantaje, si iti spun din proria-mi experienta. In primul rand, un centru universitar cu vechime dispune de conditii de pregatire care depasesc cu lejeritate potentialul unui centru mai micut, din toate punctele de vedere. Apoi oportunitatile de viitor, incontestabil mai mari in aceste centre pana la viata culturala a acestor orase, sunt nenumarate avantaje. Daca ar fi sa-ti dau un sfat acesta este sa-ti intrepti atentia spre un centru cu potential, cele 2 anumerate de tine se incadreaza ideal in aceasta categorie happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seriozitatea cu care se tratează totul, cred.