| iwannabeperfect a întrebat:

Care sunt cele mai banoase meserii?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Militar in strainatate desigur, sofer incepand de la camion, autotren, autobuz tot la straini, parlamentar, politai, jandarm... toate la straini ca la noi e cam rau posibil jandarmii sa ia 3000 RON lunar.

| AikkoxD a răspuns:

Medici sunt tot mai puţini în România. Cel mai bine se câştigă în domeniul IT.
Aici ai o grămadă de variante, nu trebuie neapărat să fii expertă în programe. Dacă eşti foarte bună la editat, poţi alege Web Designer.
Apoi urmează medicina, şi apoi cei ce lucrează în bancă.

| mona a răspuns:

Avocat,judecator,parlamentar,director...

| Jipa95 a răspuns:

Pai cea de avocat, contabil, business man.

| Doηηa a răspuns:

Medic,avocat,judecător,notar...

| DumiY a răspuns:

Buna!
-avocat
-judecator
-inginer
-ITist(programator)
-politist
-manager
-pilot de avion
-cantaret
-politician
-interlop laughing
-designer
-arhitect
-pictor
-pompieri
-psihologi
-doctori(pe langa faptul ca ai salariu, mai poti primii si bani de la pacienti)
-Operatori de utilaje grele

Pa, pa!

| Erica33 a răspuns:

Hotlaughing