| SilentRain a întrebat:

Care sunt cele mai bine plătite joburi, fara studii superioare?

13 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Game tester

| supadeceapa a răspuns (pentru AdelinaC):

Hm? Cunosc testeri, au salariu minim.

| Furnicuta000 a răspuns:

Frizer/coafor
Asistent medical
Politie
Chiar daca nu vrei sa faci facultate poti face postliceala sau o scoala de unde sa inveti o meserie, altfel e greu sa ai un salariu bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

VideoChat-ista

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Zău așa, te superi fara motiv
Ai răspuns în baiatie de joc

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Credeam ca e o intrebare de cultura generala, nu una personala.

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

VideoChat-ul nu e un job

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Orice plateste e job. Si Pro Gamer e job.

| IonutCG90 a răspuns:

Înființează-ți un SRL. Foloseste-ti creierul că văd că ai unul cel puțin bunicel, și poți produce mult peste medie.

| SilentRain explică (pentru IonutCG90):

Nu ma cunoști 'Ioane, creierul meu e un pic ars, ca dacă ma ducea capul pana acum facem ceva

| IonutCG90 a răspuns (pentru SilentRain):

Vai de @#$!; dacă ai ști ce potențial ai. Mă superi și te angajez la mine cu forța, poate te fac si asociată. Dacă nu cu forța mea, măcar cu scândura ta în capul meu puppy dog eyes

| SilentRain explică (pentru IonutCG90):

Potențial la ce?
Dacă dai salariu convenabil vin cu prietena mea scândura sa ne angajam la tine

| IonutCG90 a răspuns (pentru SilentRain):

Trebuie neaapărat s-o aduci? Te rog nu. big grin puppy dog eyes Salariu dau convenabil. Dar întăi să produc. Dar poate te faci asociată, nu-ti mai trebuie salariu ci doar profittongue