| baiatuucupizzza a întrebat:

Care sunt cele mai bune laptopuri?

Răspuns Câştigător
| LordJohn a răspuns:

Asus si macbook(laptopul de la Apple ala cu maru muscat)

7 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Alienware sau Apple

| Violent a răspuns:

Din cite stiu eu cele mai bune laptopuri sunt FUJITSU si ASUS.Calculatorul meu este ASUS si este foarte bun, nu am probleme cu el.

| Ollykaa a răspuns:

Apple [ Am auzit ca sunt cele mai bune]
Acer si Fujitsu Siemens

| FuKi a răspuns:

Pai cea mai buna firma de laptopuri si pc e Alienware dar nu cred ca iti perimiti e destul de scump...cam 6000-7000 lei...

| Antaury97 a răspuns:

Du-te la MALL in ALtex ca acolo is cele mai bune, dao sunt destul de scumpe

| Katalin02 a răspuns:

MacBook Air. Sunt cele mai bune dar in acelasi timp si printre cele mai scumpe.

| ĺuЂĺřξ a răspuns:

Dell Studio 1537