| Anonima_4798 a întrebat:

Care sunt cele mai bune licee din Bucuresti si ce medie au? ( as vrea pe profil mate-info filo-bilingv)

5 răspunsuri:
| costyn162 a răspuns:

Cel mai bun liceu din Bucuresti din cate stiu este Sava unde media de anul trecut a fost in jur de 9, 70.

| Artegor a răspuns:

Eu am intrat in Henri Coanda, la Baneasa, profil Mate-Info cu 8. 93. Sunt profesori bunisi te distrezi de minune in liceu. Nu gasesti fitosi sau ceva de genul. Ti-l recomand cu caldura

| cockie_green a răspuns:

Sfantul Sava-9, 61
Gheorghe Lazar-9, 45
"George Cosbuc"-9, 26
Mihai Viteazul-9, 20
Tudor Vianu-9, 17
Gheorghe Sincai-9, 01
Iulia Hasdeu-8, 88
"Grigore Moisil-8, 87
Virgil Madgearu-8, 80
Spiru Haret-8, 79

| loveee a răspuns:

Am o prietena care a intrat la lazar
madia de admitere era undeva in jur de 9. 50
din cate stiu acolo sunt numai copii de bani gata[cum este si prietena mea]
si profesotii au multe pretentii...

| Moxxy a răspuns:

Asache si Viilor sunt cele mai super