| Mariusfl93 a întrebat:

Care sunt consecințele daca apar in filme pentru adulti?

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Parerea mea e ca te faci de ras.

| Mariusfl93 explică (pentru darrio2007):

Si daca ma fac de ras nu e nici o poblema

| darrio2007 a răspuns (pentru Mariusfl93):

E problema ta. Macar stai bine cu scula?

| Mariusfl93 explică (pentru darrio2007):

Da

| darrio2007 a răspuns (pentru Mariusfl93):

Bravo!

| Mariusfl93 explică (pentru darrio2007):

O sa fie si mici probleme cu familia si prieteni

| darrio2007 a răspuns (pentru Mariusfl93):

Pai vezi!

| sierra1 a răspuns:

Mai ai întrebarea aici:
https://www.tpu.ro/......ru-adulti/

| Donsavas a răspuns:

Nu,nu o sa fie. Materialele nu apar peste tot. Nu devii star por.no peste noapte. Familia ta nu are cum sa dea peste materialul cu tine asa de usor. Nu iti bate nimeni la usa.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

"Rusu_Marius_Florin_1993
în 26 Mai | Rusu_Marius_Florin_1993 a întrebat:

Salut, am 25 de ani si am inceput viata sexuală cand ne-am dezbrăcat nu vrea sa se scoale."

| Mariusfl93 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Sa rezolvat acea problema cu ajutorul unui medic

| Doja a răspuns:

Chiar daca acum ti se pare un lucru distractiv sa fii platit ca sa te distrezi, tine minte ca internetul nu unita niciodata.

Daca pe viitor vei dori sa faci ceva in viata, sau vei ajunge intr-o pozitie relativ influenta, chestia asta va fi foarte usor folosita impotriva ta pentru a te discredita si a-ti distruge reputatia.

Viata e lunga, poate fi frumoasa, iar cateva lucruri nu merita facute. In general e bine sa nu faci lucruri din impuls care stii ca te vor afecta pe viitor.

Răspuns utilizator avertizat
| Daniel09857 a răspuns:

Asta depinde de tine, începând de la felul in care te poate privi lumea, cumva cu superioritate și poate rade de tine dacă tr cunoaște personal, pana la o stima și imagine de sine scazuta. Plus ca dacă șansele sa ai un job cu o funcție inalta, scad drastic, deoarece gura lumii, poate publica respectivul film și sa îți strice imaginea și reputatia