| Nedelcu_Alex_2002 a întrebat:

Cat castiga un distribuitor de reviste Kaufland?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Iti dau ei mai multe blocuri (din zona in care locuiesti cel mai probabil) si ziare cat sa ajunga. Bunica mea duce mult mai mult decat alte persoane din alte zone si ia la fel de multi (sau putini mai bine zis) bani.

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

58-59 de lei pe saptamana. Daca primesti si pliante, urca undeva la 70 de lei. Bunica mea se ocupa cu asta, deci sunt destul de informat. Ziarele le vei primi duminica si, de preferat, pana luni, daca nu, cel tarziu marti, sa fie in cutiile postale.

Răspuns utilizator avertizat
| AFR81 a răspuns (pentru Nedelcu_Alex_2002):

Iti dau ei mai multe blocuri (din zona in care locuiesti cel mai probabil) si ziare cat sa ajunga. Bunica mea duce mult mai mult decat alte persoane din alte zone si ia la fel de multi (sau putini mai bine zis) bani.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Putin. Da' la mintea ta, suficient.