| baiatul883 a întrebat:

Cat costa un webkinz ca in pusculita am decat 146 de lei imi spuneti car costa

Răspuns Câştigător
| kawaii69 a răspuns:

Webkinz mici-12 lei
webkinz normali-18 lei
webkinz signature mic+abonament lux-50 lei
si in cele din urma webkinz signature mare+abonament lux-80 lei
Atentie : aceste jucari sunt acum la reduceri
Nu iti cumpara hamstei mici de 20-30lei deoarece: daca nu ai un webkinz normal nu iti vei putea baga hamsterul pe calculator. Sper ca te-am ajutat, dar totus daca iti doresti un cont webkinz pentru ca nu ai destui bani ca sa iti poti cumpara conecteazama la id: sara_horseland@yahoo.com eu ti-as putea da un cont. daca vrei da-mi funda ca eu nu am nici una noroc in continuare iti urez numai bine.:*

10 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

La ce sa-l mai cumperi cand il ai aici http://www.webkinz.com/us_en/indexw.html logheaza-te si joaca! succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai acum sunt reduceri. Un lil'kinz costa 13 lei, un webkinz costa 18 lei iar cele cu abonament de lux costa 50 si 80 de lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

45 de lei si 18 transportul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da costa un sex

| ÐiÐi a răspuns:

La peni sunt hamsteri cu 20 de lei in peroiada sarbatorilor.
La Kaufland sunt webkinz cu 17, 99 lei.
Imi dai funda?

| WebkinzRomania_4948 a răspuns:

Acum exista si site-ul Oficial Webkinz Romania, poti intreba si castiga Coduri acolo:
www.WebkinzRomania.ro
:)

| luana2001 a răspuns:

Lil kinz:12 lei
Webkinz:18 lei
Signature: 50 de lei
La Carrfour

| dydy_2816 a răspuns:

Nu este adevarat eu am loat un lil'kinz si am dat 222 de lei di kaufland

| Anormalu a răspuns:

Daca vrei un webkinz fara deluxe te costa 40 lei daca vrei deluxe 100 lei funda?

| francyfrancy a răspuns:

Webkinz'j in piatra nemat costa de la 20 in sus poate ajunje si pana la un milion