| denisman a întrebat:

Cat de rea este viata in legiunea straina? Are cineva cunostinte care au fost acolo si poate spune cate ceva?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu ai conditie fizica si psihica apropiat de 90%, nu vei rezista prea mult. Se fac preselectii periodice si daca nu faci fata, esti out.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Confesiunea românului care a fost 16 ani militar al Legiunii Străine: „Sunt parte a unei generații sacrificate. N-aș mai lua-o de la capăt"

Https://www.libertatea.ro/......ce-2706270

| pHantom1976 a răspuns:

Rea? de ce ar fi rea?

| pHantom1976 a răspuns (pentru johnbucuresti):

Fiecare are experiente diferite, uni favorabile iar alti nu, depinde de fiecare persoana dar trebuie sa iti asumi.