| username2468 a întrebat:

Cât e salariul unui autopsier?

8 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Abia te-ai inregistrat si ai o astfel de atitudine, mai asteapta putin sa iti mai creasca nivelul pretene, cand faci level de high priest si mana potion poti sa scrii lucruri de astea.
Eu sunt la nivelul level 70 pe TPU si inca nu pot spune rau de anumite persoane, desi ii mai injur si eu prin mesaje private.
Pana acum am scris cu nota ironica mai ales pentru copii jucatori de gaming (eu nu ma aflu printre ei), dar nu este ok o astfel de atitudine. Daca fac raport vei fi banatwinking
Atata timp cat ea nu te-a atacat nu inteleg de ce i-ai raspunde urat dar in fine.

| lalaura94 a răspuns (pentru Simpatic):

"level de high priest si mana potion" nu era funny nici daca erai original, dar avand in vedere ca e copiat cuvant cu cuvant din numarul lui micutzu la iumor, e foarte nasol

Dupa cum scrii, ai potential, dar se vede ca esti micut la varsta tongue

| Simpatic a răspuns (pentru lalaura94):

Foarte mic dar ma fac mare, in curand imi pun judetul pe harta romaniei cu un singur hobby, eu nu le am cu stand up-ulhee hee
daca am suparat pe cineva sa imi trimita mesaj privat, raspund tuturor.
peace and love to all

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Am aflat de unul pe bune că a fost și un proces. că făcea amor la morgă cu cadavrele de tipe bine. Una s-a trezit, că era doar în moarte clinică și l-a dat în judecată pentru viol.
Așa că la ăștia nu contează salariile, ci bonusurile, ca mai sus.

| Frank51 a răspuns:

Putem presupune ca sunt maricele, avand in vedere fisa postului...

| alina2k18 a răspuns:

5000-9000 lei net.

| Eireann a răspuns:

Medicina legala - morti suspecte e destul de mare salariu ca e platit se minsiterul justitiei.
Morfopatologie - mai micute.

| username2468 explică:

Știi din propria experiență?