| Numeexistent2 a întrebat:

Cat e un pornstar platit?

6 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Fii serios! Nu ai tu bani de așa ceva!

| Bizon95 a răspuns:

Depinde de MULTI factori
evident e clar ca in primul rand cum arata
dar si cat de celebra e
si cat de bine stie sa negocieze (cat de desteapta e)

chiar am ramas cu gura cascata cand am aflat ca Tori Black are degree in jurnalism... REAL
https://en.wikipedia.org/wiki/Tori_Black

| Sonia822 a răspuns:

Pe minut? pe ora? mii de euro..depinde ce stie sa faca laughing)))) Tine si de imagine. Trebuie sa-ti faci portofoliu inainte. Sa primesti si recomandariwinking Nu devii star asa, oricum... si trebuie sa fii tinerel/ tinerica... sa ai notorietate de mic. Eventual sa ai in gene..asta presupune ca familia sa fie la fel laughing

| brokxy a răspuns:

De ce te-ai gandit sa aplici? laughing laughing

| alina2k18 a răspuns (pentru brokxy):

Daca aplica nu inseamna ca ajunge p0rn STAR laughing

| aimullah123 a răspuns:

Intre 500 - 1000 dolari pe scena.
Unii castiga si mai mult chiar