| Alloneforever a întrebat:

Câți ani de condus trebuie sa ai ca sa te angajezi la un restaurant ca uber eats?

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Uber Eats se inchide din 4 iunie. Uita-te spre Glovo sau Food Panda. In general daca faci cu masina proprie nu intereseaza pe nimeni cati ani de condus ai. Daca alegi sa faci cu un parterner de unde o sa inchiriezi o masina o sa iti ceara sa ai minim 2 ani fara accidente.

Totusi e mai profitabil sa faci cu masina ta pentru ca iesi mai bine.

| JicaContra a răspuns:

0.00
ai carnet legal, ADIOZ
nu te intreaba nimeni de cat timp il ai
nici macar nu cred ca te verifica ca ai carnet, doar iti fac trasee specifice pentru mijlocul de transport pe care il ai, si e problema ta in rest