| dumy_2750 a întrebat:

Cati pitici avea cenusareasa.

Răspuns Câştigător
| SylviuCatlin a răspuns:

laughing Cenusareasa nu avea nici un pitic! Bine poate pe creierlaughing Alba ca zapada avea 7! Da nici nu earau ai ei ca doar nu ea facut ea!laughing

13 răspunsuri:
| Megas a răspuns:

500 de milioane big grin

| AnotherGirl a răspuns:

Cenusareasa n-a avut pitici laughing. Am fost intrebata de mai multe ori, dar prima oara am zis ca sapte laughing. E ca faza aia: cate animale a luat Moise pe arca? Se gandeste ala, se gandeste, si apoi il auzi ca spune :"Foarte multe! Perechi din fiecare" laughing) Dar Moise n-a avut arca, se referea la Noe rolling on the floor)

| Eaaa_4667 a răspuns:

Cenusareasa nu avea pitici. Alba-ca-Zapada avea//. 7 pitici. da cenusareasa Nu happy/. Funda?smug

| Sicmao a răspuns:

Cenusareasa n-avea nici un pitic.La mijloc e ori o confuzie intra Alba-ca-Zapada si Cenusareasa sau o greseala intentionata rezultand o intrebare logica. Daca e prima varianta, Alba-ca-Zapada avea 7 pitici.Numa' bine!

| Chrristina a răspuns:

| soraluisatan a răspuns:

Niciunu! alba ca zapada avea piticibig grin

| DarkWerewolf13 a răspuns:

Ea nu avea ci alba ca zapada

| iulia7621 a răspuns:

Cenusareasa nu avea pitici. doar alba-ca-zapada avea 7happy

| Alessandraaaa a răspuns:

Cenusareasa nu avea piticilaughingAlba-ca-Zapada avea pitici...Desi unii confunda acest lucrulaughing

| Antonia981 a răspuns:

Niciunul! Alba-ca-zapada era si nu Cenusareasa! big grinbig grinwinking

| Veronica15 a răspuns:

Cenusareasa nu are nici un pitic

| icegirll a răspuns:

Nici unul laughing