| MargaritM a întrebat:

Caut arhiva Intreprinderii Marmura Bucuresti,strada Bucurestii Noi,nr 25, pentru a obtine o adeverinta de vechime.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

Dacă fabrica respectivă nu mai există trebuie sa te adresezi la Arhivele Statului!
In momentul în care un agent economic se desființează arhiva întreprinderii respective se predă la Arhivele Statului!

2 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

A fost, probabil privatizată. Atunci trebuie să mergeți pe firul faptelor din momentul privatizării, până la închiderea sa definitivă. Trebuie să căutați la Arhivele statului, dacă s-au predat arhivele întreprinderii sau luate de noul patron.

| Aaaurelll a răspuns:

Si pe mine ma intereseaza urgent acelasi lucru. Daca ati rezolvat, i mi puteti spune si mie care este procedura exacta, eventual nr tel sau adrese. Va multumesc frumos