| bibanu_8905 a întrebat:

Caut de munca la luxemburg dar stau in germania cu mutatia linga granita am oare drept de munca in luxemburg si unde as gasi va rog seriozitate vorbesc de cine stie si sta in luxemburg sau germania sau in tara ce o fost in afara mersi

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te-ai nascut in germania ai dreptul la munca si salariul mai mare decat cei de dinafara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te-ai nascut in germania ai dreptul la munca si salariul mai mare decat cei de dinafara.