| sakura_4619 a întrebat:

Ce ai alege /ce ai ales, ce parere ai se mai cauta/ce crezi ca poti face dupa ce termini cu diploma, regreti ca ai urmat aceasta specializare - Relatii Internationale si Studii Europene, Administrarea Afacerilor, Marketing,
Finanţe şi Bănci, Contabilitate şi Informatică de Gestiune, Comert, Administratie Publica, Management, Informatica.
Multumesc!

1 răspuns:
| Parintele a răspuns:

Trebuia sa pui si semnul intrebarii, draga sakura_hon. Probabil ca inainte de a urma o facultate trebuie sa te gandesti ce faci cu diploma pe care o vei obtine; asta ca sa nu ajunga acea diploma in rama in propriul dormitor.