| Tudoroiu_Alex_2001 a întrebat:

Ce ajung dupa postliceala de agenti de politie adica cu ce ma ocup si in ce costa aceasta meserie

3 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Hm, deja pari calificat happy

| IIIshaneIII a răspuns:

Nu recomand nimanui aceasta meserie, mai bine sa nu mai exixte politie si legi aiurea date de toti nebunii de sus

| John4444 a răspuns:

Păi ce-ai putea ajunge dacă urmezi o postliceală de agenți de poliție? Probabil agent sau ofițer de poliție. Dar e fain, te plimbi cu loganul moca, te salută țiganii, poți să te autoservești gratis cu napolitane vrac din magazin, că nu te va acuza nimeni deoarece tu faci legea... E fain la țară ca polițai...