| Bialish a întrebat:

Ce as putea sa fac mai departe dacă dau la mate-info, filologie sau științe sociale?

2 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

"To don't have" dureri de cap(cum spune un profesor de-al meu), du-te pe uman si continui pe sociologie, pedagogie, etc.

| Elena9328 a răspuns:

La filosofie îți pot zice că asta am urmat, polițist,profesor de limbi străine, istorie, geografie, romana, filosofie, sociologie, psihologie, facultatea de drept, daca vrei sa devii medic, sau îți place informatica, poți opta pentru mate info. Dar doar dacă știi că faci fata. In ziua de azi oricum orice ai face, vorbesc de liceu. poți merge la orice facultate. Așa că mai bine urmezi un liceu umanist sa nu ai dureri de cap la bac. Bafta!