| Snookie a întrebat:

Ce-aş putea scrie la "Competenţe de comunicare"? (într-un CV)

Răspuns Câştigător
| GalatiCalculatoare a răspuns:

Pai uite daca:
- comunici cu eficienta si esti un bun ascultator? Iti exprimi ideile cu usurinta si te faci inteles in mod rapid? Oferi feedback celor cu care lucrezi? Te documentezi inainte de a oferi idei si de a-ti exprima initiativa? Vorbesti in public fara teama? Si nu uita sa precizezi in cate limbi faci chestiile cu pricina.

2 răspunsuri:
| Own3r a răspuns:

Ce limbi stapanesti lace nivel(A, B sau C)

| IngridBeatrice a răspuns:

Bună, Snookie! Eu m-am inspirat de aici: https://cariera.ejobs.ro/competente-de-comunicare/
Mult spor!