| NowRelax a întrebat:

Ce ati vrea sa realizati in viata? De ce?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu o sa fiu sofer pe tir cand termin categoriile pentru autocamion, tir si autobuz + restul atestatelor. Imi place sa conduc si imi ocupa timpul liber in caz ca as lucra in oras m-as plictisi (la volan ascult muzica si sunt atent tot timpul la sofat).

| shadovv a răspuns:

Perfectiunea! De ce? Pai cred ca este o axioma, nu necesita justificare.

| Ramonaaaa a răspuns:

Aş vrea să fiu împlinită pe toate planurile.Să urmez Facultatea de Psihologie,să am(pe lângă asta!)o meserie bănoasă,o casă frumoasă, o familie unită şi un soţ care să mă iubească exact aşa ca-n filme.
Cer prea mult, oare? love struck

| raduthebest a răspuns:

Luptator de ufc, k-1, mma