| MihaCool99 a întrebat:

Ce ati vrea sa va faceti cand o sa fiti mai mari?(Sau daca sunteti deja ceva)

Răspuns Câştigător
| AndradaAndradaAndrada a răspuns:

Niciodata nu am fost decisa. Mai intai am vrut sa fiu doctor, dar dupa ce am stat mult in spital si am vazut cat sufera oamenii m-am razgandit. Apoi am vrut sa ma fac make up artist ca aveam o boala cu tutorialele lui Michelle Phan de pe YouTube, dar m-am gandit ca vreau sa ma fac ceva mai mare si iar m-am razgandit. Apoi am vrut sa ma fac profesoara fiindca mereu ii vedeam pe profii nostri cum se streseaza si ma gandeam cum e sa fi profesor, dar am zis ca ar fi GROAZNIC si m-am razgandit. Apoi am vrut sa ma fac cantareata fiindca eu chiar am voce, dar apoi m-am gandit ca pot mai multe si m-am razgandit. Apoi am vrut sa ma fac avocat ca asa e mama si mi-a placut la inceput ce facea, dar apoi nu stiu de ce m-am razgandit...si tot asa. Eu nu ma voi hotari niciodata...Dar mai e timp.
Succes!

5 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Programator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Menager big grin

| aniriiiiii a răspuns:

Eu vreau sa fiu inspector OPC big grin

| Eileithy a răspuns:

Eu cand voi fi mare, vreau sa ma fac... frumoasa! big grin

| selenahermy a răspuns:

Eu mi-as dori sa ma fac medic veterinar