| andrei733 a întrebat:

Ce cadou as putea sa le fac parintilor de craciun(nu foarte scump). Funda

4 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Ai putea sa le faci ceva de mana ta, de ex un mos craciun crosetat sau o figurina reprezentatita pentru Craciun cusuta de tine.

| betsy a răspuns:

Ar fi frumos daca le-ai face tu o felicitare originala, cu un mesaj pentru ei. In afara de asta, e de ajuns daca le iei ceva semnificativ (O carte, CIOCOLATA, o esarfa sau o pereche de cercei pentru mama ta, etc.). Sper ca te-am ajutat!winking

| ImNotPerfect a răspuns:

Un parinte este multumit si c-un sincer la multi ani dar daca e vremea pentru mos craciun si copiii nu pre au banuuti in pusculita le poti lua de exemplu o rama frumoasa si in ea o poza cu toata familia, sau mamei:un gavanos tatei :un ceas, sau mamei:un colier si tatalui o sticla de vin mai scump (30 lei) sau...le iai d niste haine sau, mamei:un set de spray-uri si tatalui tot unset de spray-uri sau, mamei un set de tacamuri si tatalui o sampanie sau mamei:set cani si tatalui:un set de pahare, mamei:o geanta tatalui :o borseta sau mamei o pereche de cizme si tatalui o pereche de ghete dar nu sta ca mine ca sunt o proasta cam scris toata lista asta bine oricu sper sa gasesti cadoul... funda?

| Diana1997 a răspuns:

Pai de craciun poti s le ei un parfum ieftin si bun din careefour.big grin