| Pnin a întrebat:

Ce cale e mai realistă de urmat dintre arhitectură si game design?

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Ce cale e mai realistă de urmat"

ce ințelegi tu prin asta?

| Zuzu1991 a răspuns:

Daca ai talent REAL, oricare
daca nu, atunci nici una

| dinaprilie a răspuns:

Dupa parerea mea cel putin pe PARCURSUL vietii tale NICIUNA dintre cele doua nu va avea MOARTE.

| CIaudiu a răspuns:

Cum adica mai realist?

| Pnin explică (pentru CIaudiu):

Well, unii cand aud ca vrei sa mergi pe game design iti spun sa iti faci pasiuni mai realiste.
Ma refer care e domeniul in care e mai usor de patruns

| CIaudiu a răspuns (pentru Pnin):

Clar vorbim de arhitectura. Aceasta profesie niciodata nu va muri si se cauta peste tot. Tot timpul se vor demola cladiri si se vor construii altele cu noi tehnologi, standarde, materiale si normative.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arhitectura, daca e s-o luam ca pe cea mai safe, adica,, cautata".
Insa important este sa-ti placa acel ceva.
Nu doar sa fie realist happy