| anonim_4396 a întrebat:

Ce companii de renume si in ce domenii sunt in Sibiu? Ma gandesc sa ma mut acolo si vreau sa stiu unde as putea lucra.

2 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Incearca la Scandia Sibiu.

| dorina02 a răspuns:

Sfatul meu este sa apelezi la agentia Trenkwalder Sobis, de pe calea Dumbravii in Sibiu. O vizita la ei cu cv-ul tau e mult mai sigur decat sa iei ziarul, sa dai o multime de telefoane si sa faci drumuri interminabile pe la firme. Acum 5 luni am apelat la ei si sunt mult mai mult decat multumita! Eu lucrez in domeniul auto, am program de 8 ore, transportul decontat. Mult succes!