| aDEeLAa a întrebat:

Ce cursuri de contabilitate recomandati?(ma refer de la ce scoala/institutie).
Sunt persoane aici care au terminat un curs (nu facultate) si lucreaza in contabilitate?

1 răspuns:
| adryang78 a răspuns:

Există cursuri de calificare/recalificare destule, dar eu ți-aș recomanda să faci un curs prin AJOFM. Mergi la Oficiul de care aparții și întreabă când se organizează o nouă sesiune de cursuri. De regulă așteaptă să atingă un anumit număr de participanți.