| Senyorul a întrebat:

Ce e bine la un liceu economic profil turism-alimentatie?

Răspuns Câştigător
| lucian007 a răspuns:

Probabil vara te pot iduce sa lucrezi ospatar la restaunte...iar dupa absolvire(in a 12-a te pune sa alegi pe ce vrei sa te orientezi turism sau alimentatie)in caz ca alegi alimentaite probabil devii bucatar sau stiu eu patiser...din astea iar daca alegi turism te duci pe la hoteuluri probabil poti sa ajungi si manager pe la vreun hotel dar probabil iti mai trebuie si un cus de management inainte de asta

1 răspuns:
| lucian007 a răspuns:

Rectific in a 10-a te pune sa alegihappysry de greseala si mersi de fundahappybig grin