| anonim_4396 a întrebat:

Ce este un call center? si ce se face acolo?

Răspuns Câştigător
| okei a răspuns:

Sau dau un exemplu daca ai o firma de IT, si ai facut o comanda pe net si nu sti cand iti vine sau trebuie sa clarifici niste date trebuie sa suni la call center pentru a lua legatura cu un operator pentru a stabili niste intervale de ora cand sa soseasca comanda.tongue

O zi formidabila sa ai Aminadab
, okei

2 răspunsuri:
| greg a răspuns:

Fie faci publicitate unei firme sau produse sau asigurari, fie faci sondaje de opinie.Toate astea prin telefon.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prostesti lumea sa faca contracte de telecomunicatii cu firma la care lucrezi.