| acesDirec a întrebat:

Ce fac daca maine voi fi ascultat si nu am invatat mai nimic? Nu vreau raspunsuri gen primesti ceea ce meriti, nu se ingrasa porcul in ajun...

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu faci nimic, vei primii nota meritata si stai jos.
Vezi tu ce faci la vara, daca ramai reptent, dar pana atunci, mai ai timp sa inveti pe rupte sa iesi din starea de corijenta.

| johnnny123 a răspuns:

Dar mai exact ce răspuns vrei sa primești?

Nu știu dacă te uiți la HBO, dar zilele astea rulează un trailer pentru noul sezon al serialului "Umbre". Iar în acest trailer este un personaj care explică foarte bine situația ta:

"Viața se împarte în două: cauză și efect. Tu știi foarte bine care e cauza, de ce te miri de efect?"

| leapșa a răspuns:

Chiuleste si inveti pentru data viitoare.

| Suntanonim0888 a răspuns:

Citeste ceea ce crezi ca te va intreba maine maine, inainte de culcare. Daca poti si maine dimineata. Si poti si sa scrii pe o foaie. Eu de exemplu memorez lucruri scriindule. Cam mare lucru nu poti face happy sper sa reusesti totusi