| ALEXICAmarketing a întrebat:

Ce face un ajutor de pizzar?

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Taie mezelurile pentru pizza, pregateste blatul de pizza, pregateste cutiile de pizza pentru ca trebuiesc montate intr-un anumit fel, face curatenie in bucatarie, baga si scoate pizza din cuptor (adica stai tu in fata focului/caldurii).In principiu treaba de jos si migaloasa pe care un bucatar sef (cazul de fata pizzarul) nu are timp sa o faca sau nu vrea sa se injoseasca facand-o.

| danbnz a răspuns (pentru siriusblack98):

Pizzarul ce mai face in cazul asta?

| siriusblack98 a răspuns (pentru danbnz):

Ii da comenzi ajutorului pe care l-a angajat.Tu crezi ca unde se serveste pizza, nu se mai serveste si altceva? Mai sunt N treburi de gestiune, nu e chiar asa.

| danbnz a răspuns (pentru siriusblack98):

Really?
Nu stii ce vorbesti.
Ia citeste asta ca sa vezi ce e in fisa postului unui pizzar si dupa aia mai vorbim:
https://www.ejobs.ro/user/locuri-de-munca/pizzar/1011540

| siriusblack98 a răspuns (pentru danbnz):

Esti beat omule? Nu vezi ca tot ce am spus se regaseste acolo? Crezi ca tu faci numai ce scrie in fisa postului? N-ai lucrat in viata ta nicaieri, nu? Vorbesti aiurea si fara rost.

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ajută.