| akaa a întrebat:

Ce facultate credeti ca ar fi mai buna? Inginerie electrica sau informatica economica?

3 răspunsuri:
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Consider ca informatica economica este mult mai buna ca cealalta facultate! Mai multe sanse la angajare si mai multe oportunitati! Meriti"a doua sansa"

| akaa explică (pentru FoxyM):

Ai cunoștințe ce lucreaza in domeniu sau ceva mai concret?

| FoxyM a răspuns (pentru akaa):

Salutare! Am o verisoara care a facut aceasta facultate si lucreaza la o multinationala in strainatate, dar nu stiu sigur ce, stiu ca se plateste bine! Ia cerut diploma de master si a angajat-o! desigur are legatura ce face ea cu faculatea absolvita!