| username115 a întrebat:

Ce facultate îmi recomandati dupa terminarea liceului(sunt pe profil de stiinte sociale)

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Mergi la ASE, aici facultatile sunt usoare, unele chiar de viitor, si sunt si multe fete frumoase, lucru deloc de neglijat!

| nugasescusernameliber a răspuns:

Axeaza-te pe ceea ce doresti tu sa faci in viata, doar nu o sa stai 3 ani si 2 de master intr-un domeniu recomandat de altii pe internet

| FerLin a răspuns:

Dupa cum spune si celalat respondent, orice facultate faci, sa o faci cu placere si sa iti aduca o activitate profesionala pe care sa o faci cu placere. Atunci ai sa dai si rezultate bune si ai si spor.